POINT HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU

Büromuz tüm hukuki sorunlarınızda ve danışmanlıklarınız için uzman ve geniş kadrosuyla yanınızda.

Müvekkillerimizin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmeti vermekte olan büromuz, Müvekkillerimize profesyonel, hızlı, verimli ve uygun maliyetli hukuk hizmetleri sunmayı taahhüt eder.

Ofisimiz, uzman ve tecrübeli kadrosu tarafından son derece titiz ve detaylı bir hazırlık süreci sonunda yürütülen adli ve tahkim yargılamalarında son derece olumlu sonuçlar alarak bu alanda da güvenilir bir büro olarak öne çıkmaktadır. Yüksek tecrübe ve dinamizmi bir araya getiren, sizi anlayan ve sıkıntılarınıza yaratıcı çözümler sunan bir hukuk ekibi olarak çalışmaktayız.
Müvekkilerimizin ticari sırları bizim için en üst düzey önem taşımaktadır. Bu paralelde, herhangi bir “menfaat çatışması” olduğunda, durumu hem mevcut hem de potansiyel müvekkillerimize bildirmeyi temel görevimiz olarak görüyoruz. Davranışlarımızda ve müvekkillerimizle iş ilişkisi kurarken Avukatlık Meslek İlkeleri’ne, Türkiye Barolar Birliğince hazırlanan Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne ve Avrupa Birliği Avukatlık Meslek Kuralları’na uygun olarak hareket etmek ana prensibimizdir. İstanbul, Ankara, İzmir ve Türkiye’nin bir çok şehrinde de birlikte çalıştığımız hukuk büroları bulunmakta müvekkillerimize ihtiyaç duydukları hukuki desteği en hızlı ve en güvenilir şekilde sağlamaktayız.